fbpx

Naša malá dielňa leží v malebnej prírode uprostred Liptova. Pri skúmaní okolitých krás čerpáme energiu a inšpiráciu, vďaka čomu vytvárame jedinečné veci a skutočné hodnoty. Prečítajte si o našich obľúbených miestach, kde najradšej trávíme čas a zbierame nápady na tvorbu.

Roháčske plesá

Príroda je naším hlavným zdrojom inšpirácie. Kto bol v Roháčskej doline pozná očarujúce scenérie plies. V akomkoľvek ročnom období ju navštívime, dostaneme nové nápady, ktoré pretavujeme do našej tvorby. Ostrý Roháč, Volovec a ostatné kopce obklopujúce štyri plesá sú naša srdcovka.

Babky a Sivý vrch

Jedny z najkrajších panorám, ktoré pravidelne navštevujeme. Z vrcholu Babiek vidieť všetky svetové strany, kopce Malej a Veľkej Fatry, Tatier aj Liptovskú Maru. Na skalnatom vrchole Sivý tiež čerpáme inšpiráciu zo všetkých strán – obdivujeme okolité aj ďaleké vrcholy a rastliny prírodnej rezervácie.

Vlkolínec

Kde sa nám naskytnú kreatívnejšie nápady ako v drevenej horskej osade s farebnými domčekami? Vo Vlkolínci, akoby zastal čas, šum potoka pretekajúci svahovitým terénom dedinky, pôvodnej architektúry, pripomína časy z dávnej minulosti. Okolité lúky s drevenými senníkmi a mohutné lesy dodávajú na ľudovej atmosfére, z ktorej radi ťažíme naše nápady.

Tichá a Kôprová dolina

Dve okúzlujúce doliny, kde sa radi prechádzame a trávime voľné chvíle na turistických chodníčkoch alebo obdivovaním vodopádov či plies. Niekedy sa pošťastí spozorovať medveďa v okolitých žlaboch. Aj, keď sme tu naozaj často, pohľad na Kriváň, vykukujúci nad Kôprovou dolinou nás nikdy neomrzí.

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X