fbpx
S rodinou na prechádzke

Volám sa Matej – som projektový analytik, konateľ, marketér, účtovník, fotograf, správca sietí a webov, skladník, kuriér a hlavne otec.

Ako som získal všetky tieto povolania?

To, ako som sa stal otcom, asi popisovať nemusím, ale pre zvedavcov – pri Liptovskom Mikuláši je veľa bocianov, moja priateľka je veľmi často vydala a počítala, potom bolo raz Valentína… A za deväť mesiacov už k nám jeden bocian zavítal.

Projektový analytik je moje hlavné povolanie a zvyšok pracovných pozícií som získal práve vďaka Malebnô. Nie je toho málo, niekedy na jedného človeka až moc, ale poznám jedného človeka, ktorý je na tom veľmi podobne. Volá sa Martin, ale o ňom vám poviem viac v ďalšom článku.

Snažím sa, čo môžem, aby som ukázal našu prácu svetu. Verte mi, že som ten prvý, kto vyskakuje radosťou zo stoličky, keď sa niekomu páči to, čo robíme. Ak sa práve nevenujem práci, trávim čas s rodinou – prebaľujem, kúpem, kŕmim, kočíkujem a predvádzam, ako robia rôzne zvieratká.

S Beníkom na prechádzke

Pochádzam z malebnej dedinky Žiar z pod Západných Tatier. Aktuálne, ale žijem a pracujem v Brne, kde som aj dokončil školu, ale stále ma to ťahá na náš Liptov. Práve, preto sa chcem čím skôr vrátiť, ale nie je to tak jednoduché, ako to môže znieť. Najpr musím rodine vybudovať rozumné zázemie, a to chce čas.

Máme veľa plánov a skvelých nápadov, ale sme malinká rodinná firma. Ako sa hovorí na dobré sa oplatí počkať.

S pozdravom,

Matej

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X