Aký je pre vás najlepší liek v každodennom boji so stresom? pre nás je to príroda.

Naša malá dielňa leží v malebnej prírode uprostred Liptova. Pri skúmaní jeho krás čerpáme energiu a inšpiráciu, vďaka čomu vytvárame jedinečné veci a skutočné hodnoty.

Úmyselné spojenie prvkov prírody a minimalizmu.

Naše výrobky však nie sú iba akcentom na šatník – sú tiež dokonalým začiatkom konverzácie. Naše jedinečné doplnky zvyšujú váš osobný štýl a zároveň zachovávajú skutočný rešpekt k životnému prostrediu.

Naša náklonnosť k prírode však nie je ohraničená iba tvorbou produktov.

Príroda je naším hlavným zdrojom inšpirácie, takže všetky materiály z dreva, ktoré sa používajú na výrobu našich výrobkov, pochádzajú z miestnych firiem, ktoré už nenašli využitie na spracovanie.

Drevené prvky sa snažia priniesť kreatívnu a odvážnu cestu modernej módnej paradigme. Naše výrobky a príslušenstvo sa zameriavajú na jednotlivcov, ktorí si cenia zručnosť, vynaliezavosť a zmysel pre detail. Vyrábame módne doplnky s vysokými hodnotami a rešpektovaním životného prostredia, ktoré zabezpečia našim klientom vyniknúť z davu.

Každý človek je unikát. Jednému záleží predovšetkým na elegancii a štýle, ďalší si zase potrpí na praktickosti a minimalizme. Naše produkty sa snažíme navrhovať podľa potrieb a vkusu zákazníkov, neustále tak prichádzame s novými nápadmi, ktoré si nájdu miesto aj vo vašom srdci. Veľký dôraz kladieme na kvalitu a funkčnosť, ktorá je zaručená dlhým a detailným vývojom už od prvotného návrhu prototypu na papieri. Výrobok je zaradený do našej online ponuky až potom, čo sme s ním na 100% spokojní.

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X