fbpx

Prvý jarný deň klope na dvere. Po dlhej zime každého z nás príjemne potešia teplejšie slnečné lúče, dlhšie dni či prenikavý štebot vtákov. Príroda sa prebúdza a vo vzduchu cítiť prichádzajúcu jar. 

Nikto sa nevie dočkať kedy odhodí zimnú bundu a bude môcť siahnuť po niečom ľahšom. Pozrite si naše doplnky, ktoré dodajú svetrom, mikinám a iným kúskom oblečenia nádych tej pravej jarnej atmosféry.

Brošňa Ovečka

Ovečka bezpochyby patrí k symbolom jari. Zároveň pre nás predstavuje aj symbol Liptova, kde sme vyrastali a bezstarostne si užívali detstvo na dedine počas slnečných jarných dní. Drevená brošňa oživí rôzne kúsky oblečenia a dodá hrejivý pocit každému, kto si ju pripne.

Cena: 11,99 

Motýlik Rhopal

Motýľ je symbolom znovuzrodenia, tak isto ako jar. Náš mahagónovo-dubový motýlik je inšpirovaný práve motýľom samotným. Jeho prestrosť farieb, či štruktúr podčiarkuje atmosféru prichádzajúcej jari. Zachytením unikátnosti a komplexnosti krídel motýľa vás zaujme presne tak, ako keby letel okolo vás živý. 

Cena: 24,99

Náramok Pinus

Krásne čistý ako samotné jarné obdobie. Minimalizmus celodreveného náramku ho robí indeálnym doplnkom ku akémukoľvek outfitu. Vonkajšiu stranu predstavuje štruktúra dreva, zvnútra je náramok jemne gravírovaný. Na povrchovú úpravu je použitý minerálny olej, ktorý zvýrazní prírodnú štruktúru a farbu dreva.

Cena: 15,99

Set Rhopal

Kombinácia motýlika s manžetovými gombíkmi vdýchnu jarnú náladu do každého sviatočného či všedného dňa. Tento set má vďaka mahagónovej štruktúre jedinečnú farbu a odlesk . Unikátne prevedenie vám pomôže vyniknúť v každej situácií.

Cena: 39,99€

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X