fbpx
Drevené brošne ako módny doplnok

Ručné spracovanie, nevšedný dizajn a dôraz na prírodu. Drevené brošne ozvláštnia každý outfit.

Brošne sú tu s nami už od nepamäti. Ich počiatky siahajú až do doby bronzovej, kedy boli dôležitou súčasťou odevu. Naši predkovia ich vyrábali predovšetkým z kostí a slúžili ako spony, ktoré držali jednotlivé vrstvy látok pohromade. Neskôr sa začali používať ako ozdoby u šľachty. Vyrábali sa z drahých kovov ako zlato či striebro a dopĺňali ich drahokamy.

Dnes je brošňa jedinečný módny doplnok, ktorým môžeme ozdobiť sako, batoh, košeľu, kabelku, čiapku alebo kabát. Kreativite sa medze nekladú. Mimoriadne trendy sú drevené brošne so zvieracím motívom, prostredníctvom ktorého môžeme vyjadriť svoje JA. Každé zviera má totiž svoj charakter a jedinečné vlastnosti podobne ako každý z nás. Na základe toho si môžete vybrať tvar, ktorý vás najviac vystihuje

Nádherné brošne Rhinko

z duba amerického sú ideálne pre odvážnych. Ľudia chránení symbolom nosorožca sú zvyčajne pokojné a stabilné osobnosti, ktoré vedia, čo chcú v živote dosiahnuť. Majú tiež veľa vedomostí, o ktoré sa radi podelia.

Vlk je jednoducho šelma – vznešená a chránená.

Wolfie z duba strieborného je symbolom sily, odvahy, slobody a múdrosti. Učí nás, ako by sme sa mali chovať k starším a ako sa starať o rodinu. Ako dôverovať nášmu srdcu, mysli a ako mať kontrolu nad vlastným životom.

Panda je silný individualista a pôžitkár.

Má sklon pozerať sa na život z tej lepšej stránky. Je symbolom sily, citlivosti a hravosti. Brošne pandy sú vyrobené zo svetlého bukového dreva a sú vhodné pre všetky citlivé a zvedavé duše.

Divoká puma

Ak je nejaké zviera symbolom vodcovstva, múdrosti a všímavosti, potom je to jednoznačne puma. Táto divoká šelma nás učí zdravej dravosti. Brošňa Puma prichádza v dvoch krásnych vyhotoveniach – dub americký a jaseň.

Lev je skrátka kráľ zvierat.

Je majestátny, silný, chápavý a odvážny. Ľudia chránení symbolom leva sú často dominantní vo vzťahoch aj na pracovisku. Okrem toho môže varovať pred problémami a upozorňovať na nedostatky. Drevená brošňa Levik z mahagónu alebo duba amerického sa výborne hodí k ľuďom túžiacich po úspechu.

Všetky brošne sú vyrobené ručne z čisto prírodných materiálov a ich štruktúra je špecifická. Každý kus sa líši vzhľadom a textúrou, a preto nikdy nenájdete dva rovnaké kusy. Každá brošňa je jednoducho unikát.

Drevená brošňa je módny doplnok, ktorý dodá každému outfitu štipku elegancie a jedinečnosti. Je vhodná pre mužov i ženy a veľmi ľahko sa pripína. Hodí sa k outfitu na prechádzku mestom, ozvláštni košeľu na pracovnom stretnutí a pokojne si ju môžete vziať aj na rodinnú oslavu či svadbu. Už ste si vybrali ten správny tvar?

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X