fbpx

Obdarovať najbližších niečím originálnym je veľká výzva. V dnešnej uponáhľanej dobe si môžeme jednoducho, cez internet, zadovážiť akýkoľvek darček z druhej strany sveta. Čo myslíte? Nemali by sme radšej uvažovať nad kúpou lokálnych produktov, ktoré rešpektujú našu zraniteľnú prírodu?

My vyrábame s láskou na Liptove.  Všetky materiály z dreva, používané vo výrobe, pochádzajú z miestnych firiem, v ktorých už nenašli využitie na spracovanie. 

Pozrite si tipy na finančne nenáročné darčeky z našej dielne. Určite potešia každého obdarovaného. 

Brošne

Drevené brošne, vyrobené v našej malej dielni na Liptove, dodajú šmrnc každému kúsku oblečenia. Inšpirovali sme sa slovenskou prírodou aj exotickými zvieratami. Členov svorky balíme do vlastne vyrobených drevených krabičiek. Sú určení pre všetkých, ktorí majú zmysel pre detail a rešpekt k životnému prostrediu.

Cena: 7,99-11,99

Motýliky

Dizajnový motýlik v originálnom prevedení poslúži obdarovanému ako unikátny doplnok pri každej príležitosti. Na výber máte z rôznych kvalitných materiálov a veľkostí pre pánov, dámy a deti. Materiály, s ktorými pracujeme sú prírodné a ich štruktúra je špecifická. Dva rovnaké kúsky nenájdete – každý je jedinečný.

Cena: 24,99

Manžetové gombíky

Dubovo-mahagónové manžetové gombíky by nemali chýbať v šatníku žiadneho džentlmena. Krásne sa dajú zladiť k našim motýlikom –pestroňvidlochvostSú jedinečné pre svadby, plesy, pracovné stretnutia, ale aj na bežné denné nosenie.

Cena: 17,99

Náramky

Naše náramky originálne doplnia každý outfit. Môžete si vybrať z minimalistických drevených alebo náramkov z liečivých kameňov. Nachádza sa obdarovaný v napätom životnom období? Kremenný matný polodrahokam podporuje tok energie v tele, dodáva silu, odbúrava stres a potláča depresie. Vyberte kameň podľa toho, čo cítia vo vnútri vaši najbližší.

Cena: 11,99-17,99

Sety

Milovníkov prírody a všetkých, ktorí ocenia módne doplnky s vysokými hodnotami a rešpektovaním životného prostredia môžete obdarovať setom, v ktorom objavíte kombináciu rôznych produktov. Nájdete varianty na každodenné nosenie pre mužov aj ženy. 

Cena: 24,99-49,99

Napíšte komentár

Tvoja emailová adresa nebude zverejnená.

X